Gizlilik ve Müşteri Güvenliği

https://www.unlgarage.com/ linkinde (“Site”) sunulan her türlü yazılı, sözlü veya görsel bilgi (“İçerik”) UNL GARAJ'a aittir. İçerik’in izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. UNL GARAJ bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

UNL GARAJ, İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya UNL GARAJ’in hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler UNL GARAJ  tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden UNL GARAJ’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Unl Garaj tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. Unl Garaj, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilemesi önerilmektedir.

Unl Garaj, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

whatsapp